Co i jak na wiosnę

W dniu wczorajszym młodzicy młodsi Karpat Krosno meczem z zespołem Poloni Przemyśl, zakończyli rundę jesienną Podkarpackiej Ligi Młodzika. Była to runda kwalifikacyjna jako że wg regulaminu na początku sezonu wszystkie drużyny w województwie zostały podzielone na trzy grupy, dwie grupy 6-zespołowe i jedna grupa z 7 zespołami . W rundzie tej w grupach każdy rozegrał z każdym mecz i rewanż.Po zakończeniu rozgrywek jesiennych, zespoły które zajęły w swoich grupach 1 i 2 miejsca stworzą grupę I mistrzowską i w rundzie wiosennej grać będą ze sobą takim samym systemem, a więc mecz i rewanż. Analogicznie drużyny z miejsc 3 i 4 po rozgrywkach jesiennych będą grały na wiosnę między sobą w II grupie (średniej), a drużyny z ostatnich miejsc stworzą III grupę(najsłabszą) i również takim samym systemem będą ze sobą rywalizować.