Wygrana po dobrej grze.

Karpaty MOSIR Krosno - Stal Rzeszów  5 - 1  (3-0)

1 -0 Kacper Wawrzkowicz 5' , 2 - 0 Jakub Stanosz 10', 3 - 0  Arkadiusz Wilk 26', 4 - 0 Łukasz Stec 35', 5 - 0 Gabriel Szarek 46' , 5 - 1 Kacper Pieniążek 48'

W sobotnie popołudnie zawitał do nas zespół Stali Rzeszów, nasza gościnność nie trwała  długo, bo już w 5 min. po kapitalnej akcji zdobywamy pierwszą bramkę. Zespół gości jeszcze się nie otrząsnął po stracie bramki a my dokładamy drugą. Cały czas kontrolujemy sytuację na boisku, ale pod koniec pierwszej połowy goście po dośrodkowaniu i zamieszaniu pod naszą bramką mają dogodną sytuację na strzelenie bramki. Na szczęście na posterunku staje nasz bramkarz . W odpowiedzi strzelamy bramkę na 3-0.

Druga połowa podobna do pierwszej, gramy dobrze , mamy sporą przewagę na boisku. Zespół gości ma problem z dostaniem się pod nasze pole karne. Ten okres dokumentujemy strzeleniem kolejnych dwóch bramek.

Pod koniec meczu chłopcy rozluźniają się co wykorzystują goście i przeprowadzają kilka sytuacji.  Jedną z nich wykorzystują ustalając wynik meczu na 5-1.

Teraz czeka nas wyjazd na zawsze ciężki teren do Stalowej Woli na mecz z miejscową Stalą. Mam nadzieję, że zagramy przynajmniej tak samo jak w tym meczu a może lepiej?